Team

E-mailadressen en werktijden:

Juf Tineke Rozema (directeur): info.gebint@sgperspectief.nl
Aanwezig: zie agenda in de nieuwsbrief.

Juf Evelien Delhaas (intern begeleider): evelien.delhaas@sgperspectief.nl
Aanwezig op woensdag of donderdag.

Juf Rolinka Eillert (leerkracht gr 1/2): rolinka.eillert@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdagochtend (om de week).

Juf Aleke Otttevanger (leerkracht gr 1/2): alieke.ottevanger@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag en dinsdag.

Meester Ben Sassen (leerkracht gr 3/4): ben.sassen@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend.

Juf Janieta Johannes (leerkracht gr 5/6): janieta.johannes@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag.

Meester Meemme Wever (leerkracht gr 5/6): leerkracht.wever.meemme@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Juf Meriam Kamst (leerkracht gr 7/8): meriam.kamst@sgperspectief.nl
Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag.

Juf Bastien Spiegelaar (motorische RT): bastien@spiegelaar.nl
Aanwezig op maandag.

Meester Tom Stelpstra (gymdocent): tommystep@hotmail.com
Geeft gymles op maandagmiddag en vrijdagochtend.

Juf Christa Buerman (logopediste): christavos@gmail.com
Aanwezig op maandag.