Team

E-mailadressen en werktijden:

Juf Tineke Rozema (directeur): info.gebint@sgperspectief.nl
Aanwezig: zie agenda in de nieuwsbrief.

Juf Evelien Delhaas (intern begeleider): evelien.delhaas@sgperspectief.nl
Aanwezig 1 dag in de week.

Juf Rolinka Eillert (leerkracht gr. 1/2): rolinka.eillert@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdagochtend.

Juf Alieke Ottevanger (leerkracht gr. 3/4): alieke.ottevanger@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag en donderdag.

Meester Meemme Wever (leerkracht gr. 3/4): leerkracht.wever.meemme@sgperspectief.nl
Aanwezig op dinsdag, woensdag en vrijdag.

Meester Leon Niestijl  (leerkracht gr. 5/6 en 7/8): leon.niestijl@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag (om de week) en vrijdagochtend.

Juf Janieta Johannes (leerkracht gr. 5/6): janieta.johannes@sgperspectief.nl
Aanwezig op maandag en dinsdag.

Juf Meriam Kamst (leerkracht gr. 7/8): meriam.kamst@sgperspectief.nl
Aanwezig op woensdag, donderdag en vrijdag.

Juf Bastien Spiegelaar (motorische RT): bastien@spiegelaar.nl
Aanwezig op maandagmiddag

Juf Christa Buerman (logopediste): christavos@gmail.com
Aanwezig op maandag.